Skip to main content

Bor Yalıtımcı Nedir?


Bor Yalıtımcı, Bor Madeninin avantajlarından yararlanılarak elde edilen ürünlerle başarılı izolasyon uygulamaları yapmaktadır. Yakıt, ısı, ses yalıtımı konusunda yalıtım yaptırmak isteyenlerin % 100 oranda başarı istediği görülmektedir. Yalıtım türlerinin kendilerine özgü başarı grafikleri olsa da bor malzemesi kullanılarak üretilen izolasyon ürünlerinin başarısının, diğer malzemelere oranla daha yüksek olduğu araştırmalarla desteklenmektedir.

Kış aylarının sert geçtiği coğrafyalarda binanızın ısı yalıtımını bor yalıtım ürünleri kullanarak yaptığınızda yüksek oranda yakıt tasarrufu sağlarsınız. Duvar kısmından olması muhtemel ısı kayıplarının önüne geçmesi açısından bor maddesi çok ideal bir yalıtım ürünü olarak ön plana çıkmaktadır.

Yalıtım olmayan binalarda içeriye verilen ısının, bina dışına büyük oranda çıkması nedeniyle kullanılan yakıtın miktarı da büyük oranda artmaktadır. Bunun önüne geçilmesi için konut olarak kullanılan binalar başta olmak üzere, işyeri ve diğer amaçla kullanılan yapıların da bu şekilde etkin bir ısı ve ses yalıtımı kazandıkları görülür.

Bor Yalıtımcı Ne İş Yapar?

Bor Yalıtımcı firması olarak yalıtım konusunda birçok potansiyel müşterinin merak ettiği konulara açıklık getiriyoruz. En yüksek ihtiyacı özellikle eskiyen ve yapı olarak miladı uzayan binaları kullananlar yaşamaktadır. Binaların yeniden yapım maliyetlerinin yüksek olması insanları birçok farklı arayışa itmektedir.

Bor Yalıtımcı olarak bizler bu farklı beklentiler içine giren yöneticilerin veya işyeri sahiplerinin arayışları esnasında karşılaştıkları başarılı uygulamaları yönetiyoruz. Genel olarak bina yalıtımı konusunda en fazla işe yarayan yöntemleri başarılı şekilde uyguluyoruz.

İzolasyon yapan firmaların deneyimleri yalıtımın başarı oranını artırmaktadır. Yıllardır bu sektörde üzerine düşen görevleri yerine getiren firmamızın müşteri memnuniyeti odaklı satış politikası ve başarı odaklı yalıtım uygulamaları sayesinde, hitap ettiğimiz kitle gün geçtikçe portföy olarak çoğalmaktadır.

Uzman ekiplerimizin ve teknisyenlerimizin müdahalesi ile yıpranmış binalarınızı tanınmayacak derecede iyi hale getiriyoruz. Bir nevi dönüşüm sağlayarak ısı yalıtımı konusunda aktif hale getirdiğimiz yapınız ile uzun yıllar refah içinde yaşayabiliyorsunuz.

Yalıtım (Bor, İzolasyon) Sistemleri - Bor Yalıtımcı

Bor Yalıtımcı Yalıtım Uygulaması

Firmamızın Bor Yalıtımcı yalıtım uygulaması başlığı ile başta ısı yalıtımı olmak üzere ses yalıtımına da katkı sağlamaktadır. Binaların sağlıklı şekilde yaşam ömrünü uzatan bu uygulamalar ile yakıt tasarrufu da sağlamış oluyorsunuz.

Sert hava koşullarının yaşandığı bölgenizde kullandığını yakıt türü doğalgaz veya kömür, ne olursa olsun, binanızın yapısının sağlam olması, ısıyı dışa aktarmaması önem arza eder. Dolayısıyla doğalgaz faturalarınızın düşük gelmesi veya kömür ihtiyacınızın azalması Bor Yalıtımcı yalıtım uygulamaları ile mümkün görünmektedir.

Isınma için kullanılan yöntem birçok bütçeyi saha fazla zorlar hale geldiği için, maliyetini birkaç dönemlik yakıt masrafı ile kolayca çıkartabilen Bor Yalıtımcı yalıtım uygulamasına rağbet gün geçtikçe artmaktadır.

Kullanılan malzeme olan Bor madeninin ülkemizde çıkarılıyor olması, ulaşılabilir olmasını kolaylaştırdığı için birçok sektörden insanın ve işverenin, Bor Yalıtımcı yalıtım uygulamasına yönelmesi makul karşılanmaktadır. Dolayısıyla Bor Yalıtımcı yalıtım uygulaması da firmamızın gün geçtikçe en fazla istenen hizmetleri arasına girmektedir.

Isı Yalıtımı Sistemi - Bor Yalıtımcı

Bor Yalıtımcı Yalıtım Fiyatları

Kullanıcıların ve talep edenlerin en fazla merak ettiği konuların başında Bor Yalıtımcı yalıtım fiyatları gelmektedir. Bor madeninin ülkemizde yaygın olarak bulunması ve çıkarılması sayesinde bu fiyatların düşük olması beklenir. Beklentiye uygun şekilde firmamız tarafından sunulan Bor Yalıtımcı yalıtım fiyatları, her bütçeye hitap edecek şekilde düzenlenmektedir.

Ödeme şartları da bütçenizi zorlamayacak şekilde periyotlara yayıldığı için, firmamızın sağladığı tüm avantajlardan kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Isı, ses yalıtımı konusunda geniş perspektifimizle yıllardır sunduğumuz başarılı hizmetler, tüm müşterimizin bizlere koşulsuz referans olmasını sağlamaktadır. Bizimle çalışmak ve profesyonel hizmetlerimizden faydalanabilmeniz için iletişim formundan bağlantı kurabilir ve hizmet portföyümüzü inceleyebilirsiniz.