Belgelerimiz

Bor Yalıtımcı tüm ulusal yalıtım kalite belgelerine sahiptir. İzolasyon uygulamalarını kapsayan tüm belgelerimiz ile sağlıklı, garantili, nitelikli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Belirli bir standart gerektiren bu belgeleri başarılı çalışmalar ve profesyonel başvurular ile almaya hak kazanan Bor Yalıtımcı, tüm ekibi ile birlikte aynı kalite standartlarını sürdürmektedir. Konutlardan büyük yapılara kadar ISO 9001 standartlarını uyguluyoruz.

Verimli çalışmalara imza atmak için teknolojinin sunduğu tüm imkanları kullanan uzmanlarımız alanlarında yetkindir. Çalışanlarımızın yeteneklerini uygun seviyeye çıkarmak ve bu seviyeyi korumalarını sağlamak için sunduğumuz hizmet içi eğitimlerimiz kaliteyi korumak adına sürekli gelişim ilkesine göre düzenlenmektedir. Hem çalışanlarımızın hem de uygulama sunduğumuz müşterilerimizin hizmet perspektifi konusunda yeterli bilgiye sahip olmasını amaçlıyoruz.

Kalite politikamız gereği su, ısı, ses ve yangın yalıtımı başlıklarında tüm ulusal belgeleri içeren bir portföyümüz vardır. Çalışanlarımızın bu belgeleri almaya hak kazandığımız yeterliliklere sahip olması için eğitimlerimizi sürdürüyoruz. Mevcut çalışmalarımız sürerken verdiğimiz eğitimler hem iş güvenliği hem de işçi sağlığını oluşturmak adına önem arz etmektedir.

Kalite Sertifikalarımız

Kalite sertifikalarımız, TSE tarafından sunulan ve sektörümüzü ilgilendiren tüm başlıkları kapsar. ISO ve CE belgelerimiz ile kamu kurum ve kuruluşlarının başlattığı ihalelere eksiksiz şekilde başvuru sağlıyoruz. Yüksek ölçekli bütçelerin yer aldığı endüstriyel tesisler, oteller ve hayvan çiftliklerini en üst düzeyde izole ediyoruz.

Isı yalıtım belgelerimiz sunduğumuz kaliteli hizmetlerin tescillenmiş sertifikalarıdır. Bor Yalıtımcı olarak tüm yalıtım çalışmalarımızı uluslar arası standartlarda gerçekleştirerek uygun olan yıldız sertifikalarına sahip olmanızı sağlıyoruz. Çevre danışmanlık alanında gerekli olan yalıtım çalışmalarımız enerji tasarrufu sağlayarak sizin de gerekli olan sertifikalara sahip olmanıza destek olmaktadır.

Farklı sektörlere sunduğumuz profesyonel hizmetler ile izolasyon konusunda % 100 başarı grafiğine göre hareket ediyoruz. Birçok müşterimizden aldığımız geri bildirim ve yaptığımız teknik incelemelere göre yalıtım uygulamalarımız büyük oranda enerji tasarrufu sağlamaktadır. İşletmelerin en büyük giderlerinden biri olan ısınma giderlerini azaltarak bütçe yönetimlerine destek oluyoruz. Kalite sertifikalarımızın gerektirdiği tüm profesyonel standartlara, tüm personelimiz ile riayet ediyor ve hizmet ayrımı yapmadan tüm uygulamalarımızda aynı başarıyı sağlamaya devam ediyoruz.

Adres Bilgileri

  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Hemen Ara