Skip to main content

Referanslar

İZOBOR olarak bugüne kadar yaptığımız yalıtım uygulamalarını referanslarımızdan takip edebilir ve inceleyebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti oluşturmak adına sunduğumuz profesyonel destek hizmetlerimizin diğer ana hedeflerinden biri de uzun ömürlü sağlıklı sonuçlar imza atmaktır. Çatı yalıtımı yaptığımız uygulamalarımızdan sonra çatıların su geçirgenliğin ortadan kaldırılması amaçlanmaktadır.

Isı yalıtımı yaptığımız uygulamalarımız yüksek enerji tasarrufu sağlamalıdır. Ses yalıtımı uygulaması yaptığımız referanslarımızı incelediğinizde yoğun trafik bölgelerinde bina içlerinde ses oluşmadığını görebilirsiniz. Yangın yalıtımı ile binaların yangın güvenliğine destek olmaktayız. Yangın söndürme sistemleri ile entegre edilmiş şekilde birçok yalıtım uygulamasının % 100 oranda koruma sağladığını belirtmek isteriz.

Duvar yalıtımı hem ses hem de ısı yalıtımını sağlamaktadır. Özellikle otel yalıtımı uygulamalarında odalar arası ses ve ısı geçirgenliğinin olmamasına özen gösteriyoruz. Duvar arkası seslerin mevcut konuma geçmemesi başarılı olduğumuzun göstergesidir. Endüstriyel tesis yalıtımlarında da yüksek tavanlı yapılarda ısı yalıtımına, yüksek gürültülü işletmelerde ses yalıtımına, tehlikeli madde ile çalışan işyerlerine yangın yalıtımı konusunda profesyonel destek sunuyoruz.

Bor Yalıtımcı Güvencesi

İZOBOR güvencesi aldığınız tüm hizmetleri kapsamaktadır. Kaliteli TSE standartlarında malzemelerin kendi garantileri olmakta, ayrıca işçilik konusunda da belirli bir yasal süre güvence verilmektedir. Nitelikli bir yalıtım uygulamasının uzun süre dayanıklı ve dirençli kalabilmesi için sağlam bir işçiliğin önemli olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden uygulama yapan teknisyenlerimizin tamamen profesyonel olması konusunda tavizsiz bir işe alım gerçekleştiriyoruz.

Yalıtım uygulamalarında çalışan tüm personelimizin yeterli eğitimi aldıklarından emin olana kadar uygulama safhasında yer almasına müsaade etmiyoruz. İZOBOR kadrosu tamamen profesyonel yeterliliği olan personelden oluşmaktadır. Bu yüzden güvenli bir garanti süreci takip ediyoruz. Aldığınız hizmetin kalıcı olması ve amacınıza hizmet etmesi için uluslar arası standartları olan malzemelere öncelik veriyoruz.

Hayvan çiftliği yalıtımı, ahşap yapıların yalıtımı, endüstriyel tesis yalıtımı ve otel yalıtımı büyük yatırımların korunması adına, ısı, ses ve yangın izolasyonu çalışmaları ile güvenceli şekilde uygulanmaktadır. Yasaların gerektirdiği tüm çalışmalar, denetimlerde problem yaratmayacak teknik müdahaleler ile gerçekleştirilmektedir. İZOBOR güvencesi tüm referanslarımızdan araştırılabilir ve takip edilebilir. Yalıtım uygulamaları konusunda sektörün öncü kuruluşlarından biri olarak müşterilerimizin yüksek memnuniyet seviyesini baz alıyoruz.