Bayilik Başvurusu

Bayilik başvurusu yaparak Bor Yalıtımcı ailesine katılabilirsiniz. Yalıtımda kalitenin adresi olan firmamız ile işbirliği kurmak ve ürünlerimizle dayanıklı izolasyon uygulamaları oluşturmak için başvuru yapabilirsiniz. Yaptığınız başvurular kısa süre içinde değerlendirilerek dönüş yapılmaktadır. Bayilik başvurusunu gerçekleştirdiğiniz süre içerisinde ürünlerimizi inceleyebilir, uygulamalarımızı ve referanslarımızı ilgili menülerde görebilirsiniz.

Bayilik başvurusu için ilgili formu doldurarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Kısa ve öz şekilde istenen bilgileri doldurarak size dönüş yapabileceğimiz iletişim bilgilerinizi iletebilirsiniz. Formda yıldızla işaretli yerler zorunlu doldurulması gereken alanlardır. Profesyonel bayilik başvurusu yaparak firmamızın giderek genişleyen ekibine dahil olabilirsiniz. Fırsatlarımızdan yararlanarak TSE belgeli ürünlerimizle tanışabilirsiniz.

Bor Yalıtımcı bayisi olmak ve avantajlı seçeneklerden faydalanmak için kısa formumuzu doldurun. Adınız, soyadınız, e-posta adresiniz, telefon numaranız ve bayilik istediğiniz şehri ileterek, varsa mesajınızı ekleyebilirsiniz. Ardından gönder butonuyla bilgilerinizi firmamız yetkililerinin görmesi için mesaj olarak gönderebilirsiniz. Ulusal standartlara uygun yalıtım uygulamaları gerçekleştirmek üzere yapacağınız bayilik başvurusu ile Türkiye’nin en sağlıklı ve kaliteli izolasyon ürünlerinin temsilcisi olabilirsiniz.

Bor Yalıtımcı Bayiliği

Bor Yalıtımcı bayiliği ayrıcalıklı ve nitelikli fırsatlar için ciddi avantajlar sağlamaktadır. Bor madeni baz alınarak üretilen tüm yalıtım ürünleri bayilik avantajı ile sizlere ulaşmaktadır. Sağlıklı izolasyon ürünleri için ülkemizde çıkarılan Bor madeni hammadde olarak kullanılmaktadır. Uzun ömürlü ve dayanıklı izolasyon malzemeleri içeren ürün skalamız, ülkemizin her tarafında başarıyla kullanılmaktadır. Uygun ödeme seçenekleri ve bayilik sözleşmesi için Bor Yalıtımcı bayilik başvurusu sayfamızı kullanabilirsiniz.

İzolasyon ürünleri satışını gerçekleştirmek ve satılan ürünlerin geri bildiriminde problem yaşamamanız için Bor Yalıtımcı ürünlerimizi tercih etmelisiniz. Sektöre getirdiğimiz yenilikler teknolojik atılımlarımızın sonuçlarıdır. Sürekli gelişim ilkesinden hareketle çalışanlarımızı ve bayilerimizi gelişmelerden haberdar ediyoruz. Müşterileriniz ile daha iyi iletişim kurmanız, ürünlerimizi daha iyi tanımanız ve yalıtım sektöründe en yetkin firmalardan biri olmanız için hizmet içi eğitimlerimiz ile sizleri destekliyoruz.

Bor Yalıtımcı ülkemizin en büyük markalarından biri olmak üzere yaptığı anlaşmalar ile yalıtım sektörünün vazgeçilmez ürünlerine ev sahipliği yapmaktadır. Ürettiğimiz tüm malzemeler garantili olarak sunulmakta ve müşterileriniz ile yapacağınız anlaşmalarda elinizi güçlendirmektedir. Bayilik başvurusu yaparak yukarıda bahsettiğimiz tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Aşağıdaki formu doldurduktan sonra uygulama uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Adres Bilgileri

  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Hemen Ara