Skip to main content

Bayilerimiz

Bayilerimiz Bor Yalıtımcı’nın kaliteli ürünlerini içeren malzeme portföyüne sahip ve Türkiye’nin her bölgesine hizmet ağını ulaştıran yetkili firmalardır. Ülkemizde yalıtım malzemeleri alanında en kaliteli TSE belgeli ürünlere sahip, marka değeri yüksek Bor Yalıtımcı, bayilik başvurusunda bulunan tüm firmaları değerlendirmektedir. 7 bölge onlarca merkez ile hizmetinizde olmakla birlikte, garantili izolasyon uygulamalarımız ile hizmet ağımızı genişletmeye devam ediyoruz.

Size en yakın bayilerimize ulaşarak Bor Yalıtımcı kalitesiyle tanışabilirsiniz. Sektörün yıllardır en büyük markalarından biri olarak bayilerimiz ile güçleniyoruz. Bor Yalıtımcı markasını ülkemizin her bölgesine ulaştıran yetkili bayilerimiz ile bor yalıtımı konusunda müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Sizler de piyasanın en sağlıklı, kaliteli ve kalitesine nazaran uygun fiyatlı ürünlerine sahip olmak istiyorsanız, size en yakın bayimize giderek detayları görüşebilirsiniz.

Çatı yalıtımı, ısı yalıtımı, ses yalıtımı, rutubet yalıtımı, yangın yalıtımı ve su yalıtımı konularında uluslar arası geçerliliğe sahip sertifikalar ile hizmetine devam eden markamız, bayilerimiz ile her geçen daha hızlı büyümektedir. Sektördeki ağırlığımız gün geçtikçe artmakta, malzeme portföyümüz genişlemekte, bayi sayımız artarak ulaştığımız müşteri kitlemiz de büyümektedir.

Yetkili Bayilerimiz

Markamızın yaygınlaşması için en büyük destekçilerimiz arasında olan yetkili bayilerimiz, duvar yalıtımı ihtiyacı olan tüm müşterilerimize en uygun ürünleri sergilemektedir. Hem duvar hem de tavan yalıtımı konusunda kaliteli malzemeleri içeren listemiz ile çatıların ısı yalıtımında da lider firmalardan birisiyiz. Trapez sac yalıtımı uygulamaları ile endüstriyel tesislerin de izolasyon ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Yalıtım hizmetinde önder kuruluşlardan biri olan Bor Yalıtımcı, yüksek bütçeli yatırımlara sahip hayvan çiftlikleri ve otellerde de yalıtım konusunda hizmetini sürdürmektedir. Yangın yalıtımı ve su yalıtımına en fazla ihtiyaç duyan ahşap yapıların her türlü ihtiyacını da karşılamakta lider konumdayız. Yetkili bayilerimizden ürünlerimize ulaşabilir, profesyonel kadrolara sahip olan bayi teknisyenlerimiz ile keşif çalışmalarından faydalanabilirsiniz.

Bayilerimize ulaşmak için web sitemizin ilgili sayfasına gidebilirsiniz. Ürünlerimizin görselleri için galeri sayfamızdan faydalanabilirsiniz. Bayilik başvurusu yapmak için hazırladığımız online formu doldurup, size ulaşmamız için iletişim adreslerinizi bırakabilirsiniz. Yetkili olmak istediğiniz şehri girerek, yapacağımız değerlendirme için ön fikir sağlayabilirsiniz.