Resim Galeri

İZOBOR olarak yaptığımız çalışmaları ve örnekleri içeren galeri menüsündesiniz. Birçok sektöre sunduğumuz başarılı hizmetlerimiz ülkemizin her yanında yükselen değerler olarak yer almaktadır. Büyük çaplı yatırımların yalıtım çalışmalarını görselleştirerek siz değerli müşterilerimizin fikir edinmesini amaçlıyoruz. Elbette hazırladığımız görselleri incelerken, görsellerin yer aldığı yapıları da fiziksel olarak ziyaret edebilirsiniz.

Galeride yer alan görsellerin uygulama safhalarını videolardan takip edebilirsiniz. İşletmemiz ile iletişim kurarak, işletmemizi ziyaret ederek uygulamalar ile ilgili detaylı bilgilere erişebilirsiniz. Görseller ön fikir edinmeniz açısından faydalı olmakla birlikte, daha ayrıntılı bilgilere ve size uygun çalışmalara bizimle iletişim kurarak ulaşabilirsiniz.

Isı, ses ve yangın yalıtımı konusunda yaptığımız farklı güçlendirme ve yapılandırma çalışmalarımız görseller aracılığı ile görülebilir. Galeri bu görselleri içermektedir. İZOBOR farkıyla sahip olacağınız tüm izolasyon uygulamalarına ait görseller yer almaktadır. Endüstriyel tesislerden, otel yalıtımına, hayvan çiftliği yalıtımından ahşap yapıların izolasyonuna kadar çeşitli örnekleri görebilirsiniz.

Yalıtım Uygulama Görselleri          

Yalıtım uygulama görselleri hem kullanılan malzemeleri görmeniz hem de sonuçlarına uzaktan erişmeniz için sunulmaktadır. Tamamen TSE garantili ürünlerle oluşturulan başarılı örnekleri içeren uygulama görsellerinde, sonuçta elde edilen estetik görüntüler dikkatinizi çekecektir. Sağlıklı ve güvenli yalıtım uygulamaları için Bor madeninden elde edilen ürünler öncelikli olarak kullanılmaktadır. Daha önce Bor deneyimi yaşamadıysanız, sizleri bu benzersiz teknolojiyi tecrübe etmeye davet ediyoruz.

Web sitemizdeki görseller firmamızın yaptığı profesyonel uygulamaları içerdiği için sizlere iyi örnek teşkil edecektir. Yalıtım uygulamasını yerinde incelemenizi kesinlikle önermekle birlikte, firmamız hakkında fikir sahibi olmanız adına uygulama görsellerini de çeşitlendirerek bu sayfada sunduk. İZOBOR bor madeniyle oluşturulan yalıtım ürünleriyle inanılmaz sonuçlar almaya devam etmektedir. Siz değerli müşterilerimize yeterli ve güvenilir bilgiye sahip olmanız için firmamızın deneyimli uzmanlarıyla fikir alışverişine girmenizi öneriyoruz.

Galeride yer alan fotoğraflar tamamen yaptığımız çalışmalara ait olup izinsiz kullanılması yasaktır. İZOBOR güvencesi ile sahip olacağınız tüm ürünler ve uygulamalar malzeme garantisi ile teslim edilmektedir. Uygulama sonrası destek ile her zaman yanınızda olan firmamız, olası problemleri yerinde tespit ederek çözüme kavuşturmaktadır. Müşteri memnuniyetini öncelik haline getirerek yaptığımız tüm uygulamalar başarılı sonuçlar vermektedir.

Adres Bilgileri

  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Hemen Ara