Kurumsal

Enerjinin giderek önem kazandığı dünyamızda, kaynakların verimsiz kullanılması, enerji konusunda problemler yaşanmasına neden olmaktadır. Şehirleşmenin artması, nüfus yoğunluğunun hızlı bir şekilde yer değiştirmesi farklı türden bina yapılanmasına neden olmaktadır. Binaların ısıtılması amacıyla kullanılan yakıtların yeterli yalıtım çalışması olmadığı zamanlarda oldukça yüksek enerji kaybına maruz kaldığı bilinmektedir. Bu durumun hem ekonomik hem de yapısal sonuçları olduğu görülmektedir.

Yalıtım çalışmalarının gelişen teknoloji sayesinde daha kolay uygulanabiliyor olması, Bor Yalıtım gibi malzemeler ile doğal bir izolasyon kaplamasının gerçekleştirilmesi, sektörün giderek güçlenmesini sağlamıştır. Yalıtıma verilen önemin artması ve ısı kaybının gün geçtikçe daha fazla artması, Bor malzemesinden elde edilen izolasyon ürünlerine olan ilgiyi de arttırmıştır. Bu çalışmanın ısı, ses ve yangın yalıtımı sağlaması, binanın yapısal verimliliği açısından da avantaj sağlamaktadır.

Bor Yalıtım alanında en yetkin firmalardan biri olarak çatı yalıtım, ısı yalıtımı, ses yalıtımı, yangın yalıtımı ve rutubet yalıtımı alanlarında profesyonel hizmet sunuyoruz. Garantili bir şekilde yaptığımız uygulamalar ile binanızın ömrünü sağlıklı şekilde uzatıyoruz. Temelde rutubet yalıtımından başlayarak çatı ve ısı yalıtımına kadar binanızın tüm unsurlarını izole ediyoruz.

Birçok sektörde yaptığımız başarılı uygulamalar arasında hayvan çiftlikleri, oteller, ahşap yapılar ve çeşitli endüstriyel tesisler bulunmaktadır. Ticari işletmelerin izolasyon çalışmaları ile hem enerji verimliliğine katkı sağlıyor hem de çalışanların sağlığı açısından iş güvenliği ilkelerine riayet edilmesine yardımcı oluyoruz.

Çatı arası yalıtım, trapez sac yalıtım, duvar yalıtımı ve tavan yalıtımı ile binalarınızda izole edilmeyen hiçbir ünite bırakmıyoruz. Geniş araç filosu ve teknik ekibi ile firmamız, Marmara Bölgesi’nin tüm alanlarında uygulama yapmaktadır. Doğal ve ekonomik yalıtım malzemesi olan BOR’un, konutlarınızdaki, işyerinizdeki ve resmi kurumlardaki etkisini görerek referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Bor malzemesinin sağladığı avantajlar ile sizleri buluşturarak hem ekonomik hem de sağlıklı izolasyon ürünlerine ulaşmanızı sağlıyoruz.

Yalıtım çalışmalarına farklı bir bakış açısı kazandıran Bor yalıtım ile ülkemizde üretilen malzemelerin kullanıldığı bir sektör oluşturarak hem yerli ürünlerin pazarını genişletmek hem de sağlıklı uygulamalar ile vatandaşlarımızın yaşam standartlarını yükseltmek misyonundan hareketle Kalite Yönergelerine uygun çalışmalarımız sürmektedir.

Adres Bilgileri

  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Hemen Ara